Obrázek v hlavičce

Expedice

PDFTiskEmail

06.04.2017: Vietnam - Cat Ba


_MG_8046_DxO

 

Jarní fotoreport z výletu do netradiční lezecké provincie. Má smysl vyjet za lezením do Vietnamu? Kde se leze v zemi Ho Či Mina, jak na to a další na fotkách z cesty do Asie.

 

 

 

 
PDFTiskEmail

11.02.2016: Mise Omán 2016

 

IMG_0518_DxOiiCestovky o Ománu píšou – setkání s exotikou orientu, země oáz a bílých pláží, pohádka tisíce a jedné noci... Kámoši u piva radí – hele radši bych jel jinam, akorát ti tam někde uříznou krk, nebo tě unesou... Co si z toho vybrat? Realita je jako vždycky úplně jinde... Rád bych se někdy cítil tak bezpečně třeba v noci na hlavním nádraží, pravda, v křoví u oáz pravej arabskej bordel. Super lidi kolem a neskutečná krajina. Ale co je důležitý, lezení tady je a jsou ho mraky!

 

 

 
PDFTiskEmail

06.12.2013: Go West, young boy!

_MG_4317_DxO

 

Amerika, Utah, Indian Creek. Spáry, trhliny, širočiny. Všechno to, čemu jsem se dřív doma při lezení vyhýbal, mě o otáčku spirály času dohání tady ve Velké zemi. Výlet se kterým jsem dobrovolně souhlasil na první našlápnutí, mě staví zase do role začátečníka...                              A pak že člověka už nic nepřekvapí...

 

 

   
PDFTiskEmail

20.11.2011: Larkya Peak – jak jsme to nevylezli

_MG_1415_DxONejzajímavější je vždycky vyprávění o tom, jak někdo něco nevylezl, takže dneska to bude taky o tom!

Larkya Peak (co vlastně ani není Larkya Peak) odolal, ale až tak jsme se neflákali, takže o čem psát je. V prvním kole teda jenom krátkou story s pár fotkama, pozdějc to třeba vezmu podrobně.

 

 

 

 
PDFTiskEmail

04.11.2009: Namibie - Nebe a dudy

20091104Zase ta Afrika. Vždycky když odtamtud odjíždíme, je to minimálně z poloviny průser. Co je to za kouzlo, že se sem pořád znova vracíme, když je všude po světě lezení bez problémů okolo dost? Má to asi něco do sebe, když už zase ztrácíme paměť a chystáme se znova nalítnout. Namíbie je pro nás dost velká neznámá na to, abysme si znova doma naivně plánovali, jak to bude všechno fungovat a co všechno vylezeme. Tentokrát nás ale nedostanou! ... teď už po návratu můžu říct, že bylo zase všechno jinak – tentokrát fakt všechno fungovalo!

Proti zbytku Afriky – Nebe a dudy!